Hakkımızda

Günümüz dünyasının yaşam koşulları özellikle şirketler için araç kiralamayı bir ihtiyaç haline getirmiştir. İşte bu ihtiyaçtan yola çıkarak araç kiralama sektöründe uzun yıllar görev yapan profesyonel bir ekip ile Kırklareli de kurulan Yavuz Rent a Car, sektöre yepyeni bir hizmet anlayışı sunmuştur. Araç kiralama, her geçen yıl daha ayrıcalıklı, gelişmiş seçeneklerle müşterilerin karşısına çıkan bir sektör. Siz de otomobil kiralamak, gelişmiş seyahat keyfinin tadını çıkarmak için Yavuz Rent a Car kurumsallığının deneyimine varın.

2017 yılında Kırklareli’nde faaliyet göstermeye başlamış olan Yavuz Rent A Car profesyonel çalışma standartlarına uygunluğu ile beraber, sektöre adım attığı ilk andan itibaren ilke edindiği dürüst ticareti ile çok kısa bir süre zarfı içerisinde sektörün öncü isimleri arasında yer almayı başarmıştır.

Alanında uzun senelerdir hizmet vermekte olan Yavuz Rent A Car hem kısa dönem hem de uzun dönem araç kiralama hizmetinde büyük bir titizlik ile çalışmaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve sağladığı müşteri memnuniyeti referansları ile rentacar firmaları arasında en çok tercih edilen firma olmanın haklı gururunu yaşayan firmamız siz değerli müşterilerinin konforu adına tüm detayları önceden düşünerek kullanımınıza sunmaktadır.

Firmamız Kırklareli’nde Mevcut oto kiralama pazarının büyümesi konusunda üzerine düşen görevi layıkıyla yapan, operasyonel başarıları ile örnek gösterilen müşteri memnuniyeti odaklı özel hizmet anlayışı ile 7 gün 24 saat güler yüzlü ve sorunsuz olarak şoförlü servis ve lüks araç kiralama hizmeti vermektedir.

Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve güvenli araç kiralama için YAVUZ Rent A Car!