Kiralama Koşulları

EHLİYET VE YAŞ

Kiracının kira sözleşmesi sırasında A, B, C, D grubu araçlar için yerli veya geçerli uluslararası ehliyete sahip olması ve 25 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Ayrıca ehliyet en az 3 yıllık olmalıdır.

 

KİRALAMA SÜRESİ

En az 1 gündür. Aylık veya yıllık kiralamalar için özel fiyatlar uygulanır.

 

FİYATLAR

Fiyatlara yağlama, bakım, üçüncü şahıslara karşı (yasal poliçe sınırları içinde) kasko dahildir. %18 KDV (KDV) dahildir. Yakıt kiralayana aittir. 48 saat önceden bildirmek şartıyla bebek koltuğu ücretsiz olarak sunulur. 19 kg ve 3 yaş kapasitesine sahiptir.

 

ÖDEME VE DEPOZİT

Aracı teslim alırken nakit veya sanal pos kredi kartı ile toplam kira bedeli istenilen her para birimi ile yapılabilir ve ödeme bu şekilde tahsil edilebilir.

Geçerli pasaport bilgileri ve uçuş detayları alınan yurtdışı müşterilerimizden depozit alınmaz. Pasaportun olmaması durumunda iş verenlerden vergi levhası çalışanlardan ise son çalıştığı iş yerine ait maaş bordrosu belgelemesi talep edilmektedir.

 

SİGORTA

Araçlarımızın tüm bakımları peryodik olarak yapılmakta olup, oluşabilecek tüm arızalar (kullanıcı hataları hariç) tarafımızdan karşılanmaktadır. Araçlarımız full rentacar kaskoludur.

Sitemizde belirtilen fiyatlara Kasko ücreti dahildir.

 

TRAFİK CEZALARI

Trafik cezaları, otopark ve yol geçiş ücretleri kiralayana aittir.

 

Araçlarımız yurt dışına çıkartılamaz.